obrázek obrázek
line decor
| Stonetown | Cherokee Light Artillery |
line decor
 
 
 
 
 

';
TÁBOR

ze soutěže

Vážené děti a rodiče,
ano, již po dvacáté šesté si vás dovolujeme oslovit s nabídkou letního dětského tábora, který proběhne od 3. července do 16. července 2022.

Tábor je určený pro chlapce a děvčata od 6 do 14 let.

POZOR! NÁBOR DĚTÍ ZAHÁJEN!!!
Aktuální stav volných míst: 6

V případě, že tábor nebude možné uspořádat z důvodu protiepidemického opatření Vlády ČR, vrátíme 100 % ceny pobytu. Tato skutečnost je zakotvena ve Smluvních ujednáních.

Tématem letošního ročníku je STŘEDOVĚK. V roce 1422 byla nedaleko městečka upálena zlá čarodějnice a zároveň vypálena vesnice Dobrá vojskem krále Zikmunda. Je to přesně 600 let a takové výročí je třeba pořádně oslavit.

Cena tábora je stanovena na 5500 Kč/osoba. Celková kapacita tábora je 60 osob. Děti jsou ubytovány ve srubech nebo budovách v areálu westernového městečka.

tábor leták

ORGANIZACE TÁBORA

-strava a pitný režim zajištěn dle platné legislativy,
-spaní v dřevěných srubech a v pevných budovách ve stylu Divokého západu,
-výlet do okolí,
-workshopy, tedy kroužky zaměřené na vlastní výrobu dle zaměření celotáborové hry (např. šperky, oblečení, vaření, pečení, zbroj, zbraně, svíčky),
-celotáborová hra,
-a hromada další zábavy,
-...to vše ve skutečném westernovém městě.

Pokud máte o tábor zájem, kontaktujte nás na telefonních číslech, e-mail adresách, popřípadě vyplňte kontaktní formulář. Vše najdete ZDE!.

Leták ke stažení je ZDE.nebo klikněte na obrázek


DOKUMENTY K PŘIHLÁŠCE

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR ke stažení ZDE.

číslo přihlášky obdržíte mailem. Bez čísla je přihláška neplatná!!!


ZDRAVOTNÍ POSUDEK ke stažení ZDE.


SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ ke stažení ZDE.


TÁBOROVÝ ŘÁD ke stažení ZDE.


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ ke stažení ZDE.


Odpovědi na často kladené otázky

UBYTOVÁNÍ:

Děti jsou ubytované ve srubech a pevných budovách s kapacitou 4 až 6 osob. Spaní je na lůžkách nebo lehátkách. K dispozici je stůl, židle, odkládací poličky a skříňka.


ze soutěže

ZDRAVOTNÍ OTÁZKA:

Zdravotník je na táboře ze zákona vyžadován a my si to nedovolíme porušovat. Dále jako organizátoři máme povinnost být v kontaktu s obvodní lékařkou pro děti a dorost. Naše paní doktorka sídlí v Humpolci (6 km).IDEÁLNÍ VĚK:

Ideální věkovou kategorií na letním dětském táboře je rozpětí od 7 do 14 let, ale bereme i děti šestileté pod zárukou rodičů, že je dítě již částečně samostatné a umí trochu psát a číst. Patnáctileté děti bereme pouze když s nimi máme dlouhodobější zkušenosti nebo jako doprovod mladších sourozenců.VEDOUCÍ:

Tábor organizuje skupina lidí s bohatou a mnohaletou zkušeností při práci s dětmi. Jsou zdravotně způsobilí a řádně proškoleni o bezpečnosti a o práci s dětmi.DOPRAVA:

Vzhledem k tomu, že se nám na tábor hlásí děti z celé ČR nejsme schopni svést děti z jednoho místa. V případě velké skupiny z jednoho místa, operativně po dohodě s rodiči zajistíme odvoz dětí vlakem. My ale doporučujeme vlastní dopravu dítěte na tábor a to z důvodu, že rodiče mají možnost prohlédnout si tábor a zjistit, kde se Vaše dítě bude 14 dní pohybovat a žít.


obrazek
 

 

POSLEDNÍ NOVINKY

Květnová westernová akce

Přidáno dne 4. 6. 2007

O víkendu 18. a 19. 5. 2007 opět Stonetown otevřel své brány široké veřejnosti. Krásné počasí a zajímavý program přilákal do městečka na 500 návštěvníků. Ti mohli shlédnout nový příběh z Divokého západu „Podporuj... více

Vojsko ve Stonetownu

Přidáno dne 10. 4. 2007

O uplynulém víkendu, tedy 31. 3. a 1. 4. 2007 zavítali do Stonetownu vojenské jednotky Severu a Jihu, aby si „natrénovali“ vojenský dril. Naučili se něčemu novému, nebo si připomněli, to co přes zimu opomenuli. Účast... více

Turistická známka

Přidáno dne 1. 4. 2007

V letošním roce se městečku podařil vstup mezi sběratele turistických známek. Již od zveřejnění na stránkách výrobce je o známku č.1310 velký zájem. Známka bude v prodeji od května vždy o víkendech v našem General Store.... více

 
 
 
 
             
 
© 2007 - 2015 Stonetown.cz